مبارزه سایه 2 مود بازی Shadow Fight 2 MOD v2.1.0 (پول نامحدود) اندروید

مبارزه سایه 2 مود Shadow Fight 2 MOD Unlimited Money یک نسخه به روز شده از Shadow Fight است

همچنین موفق ترین نسخه از سری بازی های جنگی است که توسط شرکت Nekki در گوگل پلی منتشر شده .

همچنین یکی از بهترین بازی هایی است که می خواهم در کیاموب/ kiamob به شما معرفی کنم.

خط داستانی

بازی با یک فیلم بسیار حماسی شروع می شود که داستان را بازگو می کند.

بازی شادو فایت 2 مود نسخه Shadow Fight 2 MOD v2.1.0 (پول نامحدود) اندروید

در Shadow Fight 2 ، شما به یک جنگجو سامورایی شکست ناپذیر تبدیل می شوید ، که به دنبال حریف خود به جهان سفر می کند. این پیروزی او را متکبر می کند و قانون سخت سامورایی هایی که در حال شکستن مهر دروازه سایه ها است را نقض می کند. اینجاست که خطرناک ترین دشمنان جهان به زندان می روند.

این اشتباه باعث شد که او عواقب آن را متحمل شود. کل دنیای تاریکی آزاد شده است ، جادوی قدرتمند از Gate Of Shadows ظاهر او را به خود جلب می کند و او را تنها با سایه می گذارد. او می فهمد که چیزی نادرست است و می تواند به جهان آسیب برساند ، او تصمیم گرفت که تمرین کند و تلاش کند تا دوباره ارواح شیطانی را فرو بکشد.

گیم پلی

بازی مبارزه سایه 2 مود نسخه Shadow Fight 2 MOD v2.1.0 (پول نامحدود) اندروید

Shadow Fight 2 شادو فایت 2 مود گیم پلی مشابه RPG های سنتی مانند Tekken ، Mortal Kombat دارد. در آن ، وظیفه شما این است که در نبردهای ضد دشمن 1vs1 شرکت کنید ، از کلیدهای کنترل برای حرکت ، حمله و جلوگیری از حملات دشمن استفاده کنید. مهمترین چیز این است که شما باید کلیدها را برای ایجاد مهارت و دسته کوچک موسیقی جاز به طور مداوم ترکیب کنید.

می توانید یکی از چهار سلاح را استفاده کنید:

 • دست شما: اسلحه را بزنید یا از آن استفاده کنید
 • پاهای شما: برای حمله به دشمن از لگد زدن استفاده کنید
 • Dag: بازیگران دشمنان را از مسافت های طولانی آسیب می رسانند
 • Mage: برای حمله از جادو استفاده کنید

Shadow Fight 2 همچنین با سطح دشواری متفاوت از ساده تا بسیار دشوار به چندین سطح تقسیم می شود. مرحله اول عمدتاً این است که شما خود را با کنترل ها آشنا کنید ، به طوری که به سرعت و بدون هیچ مانعی عبور خواهید کرد. مراحل بعدی مشکل بیشتر خواهد شد ، شما مجبور خواهید بود که سازگار شوید و حرکت صحیح را انجام داده و یا در چشم چشم به ضرب گلوله بزنید.

حالت های بازی

بازی شادو فایت 2 مود نسخه Shadow Fight 2 MOD v2.1.0 (پول نامحدود) اندروید

این بازی خیلی سخت نیست و کارکردهای زیادی ندارد ، اما برای افراد شتابزده نیست. اگر می خواهید کل بازی مبارزه سایه 2 مود را فتح کنید باید صبر و حوصله خاصی داشته باشید. بازی همیشه هنگام اضافه کردن افکت های جدید و مناطق جدید برای کشف ، جذابیت خود را حفظ می کند.

در مرحله اول ، شما نیاز به تسخیر حالت طرح دارید: شامل 7 رئیس در 7 فصل. به خصوص در فصل آخر ، تمام رئیسانی که قبلاً شکست خورده اند را خواهید دید. کارفرمایان در طرح قوی خواهند بود و شکست دادن آن آسان نخواهد بود. شما باید با بهبود تجهیزات و مهارت های خود و حمله ، قدرت خود را بهبود بخشید. بعد از اینکه یک رئیس و محافظ را کشتید ، می توانید خط داستانی را باز کنید و حالت های جدیدی را که دقیقاً در زیر کاوش خواهید کرد باز کنید:

 • حالت ثانویه: می توانید برای خرید تجهیزات و به روزرسانی درآمد کسب کنید
 • مسابقات
 • بقا
 • دوئل
 • Ascension: با پیروزی در این حالت ، لباس ها و ویژگی های خاصی دریافت خواهید کرد.
 • چالش
 • حالت های ویژه: Underworld ، Eclipse (گرفتگی)

طرح

بازی شادو فایت 2 مود نسخه Shadow Fight 2 MOD v2.1.0 (پول نامحدود) اندروید

فناوری اختصاصی Nekki یک بازی 2D بسیار خوب و دوستانه ایجاد کرده است. این بازی به جای برجسته کردن موضوع در پس زمینه ، پس زمینه را برجسته می کند در حالی که سوژه کاملاً سیاه است. این قابل درک است زیرا خط داستانی بازی این موضوع را قبلاً توضیح داده است.

هنگام شرکت در نبردها ، روان بازی را مشاهده خواهید کرد. اعتصابها ، جلوه های کاراکتر و اسلحه ترکیب شده تا یک فیلم اکشن در صفحه تلفن شما ایجاد شود. مردم متوجه خواهند شد که این بازی در مقایسه با بازی های رزمی با سرعت بالا بسیار کند است ، اما این معنی روح سامورایی ژاپنی را نشان می دهد: تحریک ، تمرکز و تصمیم گیری. می توان گفت Shadow Fight 2 یک بازی عجولانه نیست.

سوالات متداول SF2

آیا بازی Shadow Fight 2 بازی آنلاین یا آفلاین است؟

آفلاین. بدون اتصال به شبکه می توانید به راحتی بازی کنید.

در چه سیستم عامل هایی می توانم بازی کنم؟

موارد زیادی از جمله Android ، iOS ، Nintendo Switch ، Microsoft Windows.

تفاوت بین Shadow Fight 2 و Shadow Fight 2 نسخه ویژه چیست؟

نسخه ویژه نسخه پرداخت شده است.

و در این نسخه ، شما قادر خواهید بود به بازی آزادانه و بدون محدودیت انرژی بپردازید. همچنین فصلهای ویژه وجود دارد.

اگر نمی خواهید پول برای خرید نسخه SE خرج کنید 

بازی نسخه Shadow Fight 2 MOD Money به شما کمک می کند تا بدون محدودیت بازی آزادانه انجام دهید.

سخن نهایی و جمع بندی

به طور کلی ، Shadow Fight 2 مبارزه سایه 2 مود همچنان به تعریف یک بازی جنگی “نیم فصل” محدود می شود ، زیرا Nekki ذات خود را به ابعاد همه جانبه تر منتقل کرده است ، بدون بهره برداری از هسته بازی عنصر مقاومت است. اما در عوض ، این به ما کمک کرده است تا یک سبک بازی منحصر به فرد ، بسیار آسان برای بازی ، دستکاری کمتر داشته باشیم و یک اثر اعتیاد آور قوی ایجاد کنیم. خوب ، این بازی به ما امکان می دهد تا از طریق اتصالات بی سیم با دوستان بازی کنیم.

Shadow Fight 2 ترکیب کاملی از رابط و گیم پلی است. گرافیک بسیار ساده ، گیم پلی نیز. این سیستم عامل از سیستم عامل های مختلفی از جمله PC ، Mac ، Android و iOS پشتیبانی می کند. در اینجا ، Shadow Fight 2 کار خود را به خوبی انجام داده است. اگرچه Shadow Fight 3 با گرافیک های زیباتر عرضه شده است ، اما این بازی هنوز جای خود را دارد.

 

دانلود نسخه معمولی - 124MB

دانلود نسخه مود -146 MB

 

[تعداد: 2    میانگین: 4.5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *