Stellio Music player Pro v 5.9.1 Premium Mod دانلود استلیو موزیک پلیر پرو اندروید

دانلود Stellio Music player Pro 5.9.1 استلیو موزیک پلیر پرمیوم اندروید

استلیو یک موزیک پلیر پیشرفته پرمیوم است،صدای قدرتمند، پشتیبانی از تم های زیبا و متریال رابط کاربری حرفه ای، انواع تنظیمات صدا از جمله گزینه Audio output Opensl که بر اساس کیفیت سخت افزاری گوشی صدا را واضح و رسا تر میکند. هدف اصلی توسعه این موزیک پلیر اندرویدی بدست آوردن صدا با بالاترین کیفیت است. این هدف با معرفی یک موتور صوتی قدرتمند است که اکولایزر 12 باند و طیف های گسترده ای از جلوه های صوتی را کنترل می کند.

استلیو موزیک پلیر اندروید دارای رتبه یک در میان موزیک پلیرهای گوگل پلی می باشد. بالاترین کیفیت صدا و رابط زیبا و ظریف Stellio استلیو – پرمیوم ، با صدای با کیفیت، تم های زیبا،و بسیاری از تنظیمات صوتی و یکپارچه سازی موسیقی آنلاین با وبسایت بزرگ موسیقی جهان VKontakte میتواند بهترین جایگزین موزیک پلیر اصلی اندروید شما باشد.

ویژگی های برنامهStellio Music player Pro 5.8.2 دانلود استلیو موزیک پلیر پرو اندروید

استلیو دارای اکولایزر با انواع مختلفی از جلوه های صوتی است که آزادی کامل را برای تجربیات، استفاده از آن به صورت دستی یا از پیش تنظیم شده را فراهم می کند.

Crossfade باعث می شود صدا خشن تر باشد – سوئیچ صحیح از یک آهنگ به دیگری. Gapless  است، پخش آهنگ بدون کوچکترین فاصله بین دو تراک. 

علاوه بر تنظیمات قدرتمند، بسیاری از توانایی های مختلفی در پخش وجود دارد:

نمایش اشعار از اینترنت با دسترسی آفلاین

با استفاده از ویرایشگر برچسب دستی، نام ها را به ترتیب قرار دهید

پخش موسیقی بصورت آلبوم ها، هنرمندان، ژانرها یا پوشه ها

 

موتور صوتی قدرتمند:
– Crossfade – انتقال آرام از یک آهنگ به دیگری
– اکولایزر 12 باند و 13 افکت صوتی: Volume Amp، Speed, Tone, Balance, Echo, Reverb, Auto Wah, Flanger, AGC, Z-Bass, Z-Mids, Z-Treble, Compression
– پشتیبانی از فایل لیست پخش: .cue .pls .m3u
– پشتیبانی از تعداد زیادی از فرمت های نادر صوتی: WavPack(.wv .wvc), Monkey(.ape), MusePack (.mpc .mpp .mp+), Lossless (.mp4 .m4a .m4b), AAC (.aac .mp4 .m4a .m4b ), FLAC (.flac), Speex (.spx .wav .oga .ogg)

Stellio Music player Pro استلیو موزیک پلیر  نسخه حرفه ای و پریمیوم می باشد و خریداری شده که بصورت رایگان میتوانید از کیاموب دریافت کنید.

برو به صفحه دانلود

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *