دانلود وایبر Viber 11.3.1.1 پیام رسان رایگان اندروید

وایبر یک مسنجر رایگان است که از طریق اینترنت (وای فای یا اینترنت موبایل*) ارتباط شما را با هر کسی در جهان برقرار می‌کند.از طریق مسنجر وایبر، برای دوستان یا اعضای خانواده‌تان، پیامک بفرستید.احساسات خود را با استفاده از برچسب‌های جالب، نمادهای ایموجی (شکلکها) یا به اشتراک گذاشتن عکس و ویدیو بهتر بیان کنید.این مسنجر رایگان همچنین امکان برقراری تماس تلفنی بین‌المللی را به صورت رایگان به شما می‌دهد– چه تماس صوتی کوتاه و چه گفتگوی زنده ویدیویی برای دیدن دوستانتان!با دوستان و اعضای خانواده‌تان با استفاده از پیام فوری، تماس صوتی و گفتگو زنده ویدیویی ارتباط بر قرار کنید. برای اضافه کردن مخاطب جدید در مسنجر وایبر مخاطبی را از دفترچه تلفن گوشی خود انتخاب کنید یا به سادگی شماره تلفن او را وارد کنید.می‌توانید پیامک بفرستید ولی وایبر کارهایی بیش از پیامک رایگان انجام می دهد!عکس‌ها و ویدیوهای خود را به اشتراک بگذارید، از نمادهای ایموجی و برچسب‌های جالب لذت ببرید، پیام صوتی ضبط کنید و حتی فایل بفرستید.

تا ۲۵۰ نفر می‌توانند در گفتگوی گروهی شرکت کنند! 

با مسنجر وایبر برقراری گفتگوی گروهی و شرکت در آن آسان است – گروه می‌تواند همزمان تا ۲۵۰ نفر باشد.همه افراد مورد نظر خود را در گفتگوی گروهی شرکت دهید، گروههای کاری درست کنید و به راحتی مناسبتها را ساماندهی کنید.می‌توانید صدا یا پیامک هر کاربر را “لایک” کنید.چرا کاربرها از سراسر دنیا مسنجر رایگان وایبر را انتخاب می‌کنند:★ امکان تماس بین المللی بی دردسر– مسنجر وایبر در اصل، اَپ رایگان تماس بین المللی شماست!نیازی به نام کاربری یا اطلاعات ورود ندارید، فقط با وارد کردن شماره تلفن خود، آن را فعال کنید.★ صدا یا ویدیو – همین حالا می‌توانید تماس تلفنی رایگان برقرار کنید!– گزینه تماس صوتی معمول را انتخاب کنید یا اگر می‌خواهید رو در رو صحبت کنید، تماس زنده ویدیویی برقرار کنید! همه تماس‌های تلفنی– اعم ازداخلی یا تماسهای بین المللی – با کیفیت صدای عالی (اچ دی) خواهد بود.★ پیام فوری ویدیویی– کلید ویدیوی فوری را لمس کنید و نگه دارید تا ویدیویی ۳۰ دقیقه ای ضبط کنید. برای ارسال ویدیو دست خود را از روی کلید بردارید. ★ ارتباط امن– مسنجر وایبر به طور خودکار پیامک‌ها، ویدیوها، تماس‌های صوتی، عکس ها، ویدیوها و گفتگوهای گروهی را رمزگذاری می کند.★ مخاطبین مورد اطمینانمیتوانید به صورت دستی اشخاص مورد تماس خود را تایید کنید تا اطمینان حاصل کنید که واقعاً با شخص مورد نظرتان صحبت میکنید.

★ احساسات خود را با برچسب ها بهتر بیان کنید

پیامک‌های خود را با اضافه کردن نمادهای ایموجی و برچسب‌های جالب زنده کنید.★ مسنجر شخصی با امکان “کنترل آسیب”اگر از ارسال یک پیامک یا پیام صوتی پشیمان شدید، نگران نباشید زیرا پس از ارسال می‌توانید آن را حذف کنید.★ امکان “گفتگوی پنهانی” می‌توانید برخی از گفتگوهای خود را از صفحه مسنجر پنهان کنید. بعدا امکان دسترسی به آنها وجود دارد.★ قابلیت های دیگربا مسنجر وایبر می‌توانید با دوستان‌تان بازی کنید، حساب‌های عمومی را دنبال (فالو) کنید،مخاطبان را با دیگران به اشتراک بگذارید، متوجه شوید که آیا دیگران پیام شما را دیده اند یا نه؟مکان یاب (لوکیشن) را فعال کنید و کارهای بیشتری نیز انجام دهید!مسنجر وایبر: بیش از ۸۰۰ میلیون نفر در سرتاسر جهان با وایبر با همدیگر در ارتباط هستند!می توانید با هر کسی در هر کجای دنیا از طریق پیامک، تماس، گفتگو و به اشتراک گذاری در ارتباط باشید! وایبر را همین حالا نصب کنید و با عزیزان‌تان تماس بگیرید! مسنجر رایگان وایبر را فالو کنید تا از خبرها درباره آن مطلع شوید: فیسبوک: http://facebook.com/vibe توییتر: http://twitter.com/viber(*) ممکن است اپراتور تلفن همراه شما هزینه‌ای مطالبه کند.

قابلیت‌های جدید

The sun is out and so is the latest Viber! This update makes bug fixes and improvements to keep chatting on Viber as great as ever.

Your Viber app now supports Burmese in both Zawgyi and Unicode. Change your Viber language: Settings > General > Language

[تعداد: 8    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *